PREČU ATGRIEŠANA/MAIŅA

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 “Noteikumi par distances līgumu” nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam. Pasūtījuma saņemšanas diena ir diena, kad Jūs pirmo reizi saņemat informāciju(sms ar durvju kodu) no Omniva vai DPD , kad paka ir paku skapī. 

Nododot atpakaļ preci, tai jābūt nelietotai un ar ražotāja oriģinālajām birkām. Saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu, Pircējs ir atbildīgs par atgrieztās preces saglabāšanu tādā pat stāvoklī kā tā tika saņemta. Precēm jābūt nelietotām, bez tabakas, parfīma vai citām smaržām, bez traipiem (kosmētikas, sviedru u.c.).

Preces netiek pieņemtas atpakaļ šādos gadījumos:

  • Prece ir lietota;
  • Prece ir bez orģinālajām birkām un IEPAKOJUMA;
  • Ja defekts radies, izmantojot preci tādiem mērķiem, kam tā nav paredzēta;
      
Ja esat izvēlējies nepiemērotu izmēru , Jūs varat samainīt to pret citu izmēru vai citu preci , iepriekš sazinoties ar SIA SISII , rakstot ziņu uz t. 20227752 vai epastu sisiiclothing@inbox.lv pret kuru preci vēlaties samainīt, lai mēs to varētu atlikt.  
Nepieciešamības gadījumā, Pircējs sazinās ar internetveikalu. Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu (sk. zemāk) jānosūta mums uz Ādažu Mini Rimi pakomātu.. Atgriešanas veidlapa ir obligāta arī atgriežot preci vai mainot to. ATGRIEŠANAS VEIDLAPAI IR JĀBŪT  PIEVIENOTAI SŪTĪJUMAM. 

Atgriešanas vai maiņas izdevumus sedz Pircējs!

Ja Pircējs ir iegādājies preci Akcijas dienā , kad ir bezmaksas piegāde un to vēlas tomēr atgriezt , tad SIA SISII patur tiesības ieturēt sūtīšanas izdevumu izmaksas (Omniva vai DPD izmaksas, iepakojuma izmaksas). Sūtīšanas izmaksas , ko SIA SISII ieturēs šajā gadījumā būs 3eur. 


Piegādes izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks ieskaitīta Jūsu bankas kontā 14 (četrpadsmit) kalendāra dienu laikā (ja prece atbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.

Gadījumos, kad tiek atgriezta prece, kam ir konstatēts ražošanas brāķis, vai SIA SISII vainas dēļ klientam nosūtīta neatbilstoša izmēra prece, SIA SISII  kompensē klientam izdevumus par preci un preces atgriešanas izdevumus 100% apmērā.


Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.

Preču atgriešanas adrese, sūtot caur Omnivu: SIA SISII , Ādažu Gaujas ielas Mini rimi pakomāts, Gaujas iela 6, t. 20227752.

Preču atgriešanas adrese, sūtot caur DPD Pickup: SIA SISII, Ādaži, Paku Skapis Rimi Mini Ādaži, Gaujas iela 6, t. 20227752.

ATGRIEŠANAS VEIDLAPA :

LEJUPIELĀDĒT

Pirkumu grozs